Lal Kitap

kitapbulut Lal Kitap özel fiyatları, ürün modelleri, fırsat ve tüm kampanyaları n11.com′da kitapbulut mağazasında sizi bekliyor. kitapbulut tüm ürünleri ve modelleri için tıklayın!

Responsive image
YAZAR
Nur Yazgan
DOSYA BOYUTU
10,46 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055340360

Lal Kitap harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Nur Yazgan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Nur Yazgan'den Lal Kitap kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"... Gece şarkılarına benziyordu Zeliha'nın sessizliği. Sessizlikten çok karanlık bir ıssızlığı taşıyordu içinde. Onun yanında mahallenin şarkısından sıyrılıp, kendilerini düşünmeye başlıyorlardı ellerinde olmadan. Hayatlarının rotası değişiyor, kaderleri altüst oluyordu. Varlığının bile farkında değillerdi eskiden. Şimdi ışıl ışıl ışıldıyordu Zeliha'nın sessizliği. Onların şarkılarının anlamsızlığını haykırıyordu sanki..."Bir garip kızdır Zeliha. Dokuduğu halılara ruhunu, hayallerini, düşlerini katan, esin perisiyle büyülenip kendine dünyalar kuran. Henüz on beşinde, Dulkadın Emine'nin tek çocuğu, Üsküdar sırtlarındaki gecekondunun dışına çıkmasına izin vermediği güzel kızı. Oysa avludan kaçıp büyülenmiş gibi gittiği bir yer vardır Zeliha'nın: Deli Saraylı'nın bahçesi, bahçedeki elma ağacı. Kendi dünyasına kapanan, hayallerini halılarının ilmeklerine akıtan Zeliha kimseleri almamıştır o dünyanın içine, annesini bile; ta ki bir gün... Ta ki bir gün Mustafa'ya rastlayana dek. Nasıl bir şey olduğunu bilmediği özgürlüğe kavuşmak için çıktığı yolculukta insana dair hangi acıları keşfedecek, insanı delilikten ayıran o ince çizginin hangi tarafında kalacaktır Zeliha?İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 188Baskı Yılı: 2012e-Kitap: Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Kırmızı Kedi 


Lal Kitap - Yayınevinin kitapları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre.