Erkekler Ağlamaz

Dram. Yıldız: Hilary Swank, Peter Sarsgaard, Chloë Sevigny vb. Teena Brandon kendisini bir erkek olarak hisseden yalnız bir kızdır. Bir gün saçını kestirir ve erkek olduğunu ispatlamak için bir bara gider.

Responsive image
YAZAR
Ercan Akbay
DOSYA BOYUTU
7,86 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789755710624

PDF formatında Erkekler Ağlamaz. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Erkekler Ağlamaz kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ondört yaşında, erkekliğin başlangıcında, sıradan bir serüvene yürümeye karar veren iki yatılı okul öğrencisinin okuldan kaçışı, nasıl bir hayat dönemecine varabilirdi ki?...Hayat, nereye gideceği belirsiz yol ayrımlarının bulunduğu bir otoyoldan başka birşey değildi; bizlere yaşamın enerjisini veren rastlantılar, ölüme götüren serüvenlere kolayca dönüşebilirdi."Kuraldışı Öyküler"in yazarı, yeni kitabı "Erkekler Ağlamaz"da, uçsuz bucakszı düşgücünün öykülerini, yine soluk kesici bir ritmle anlatıyor.Suçun karanlık dünyasında, basit hırsızlıklardan sanat eserleri dolandırıcılığına, elektronik dünyasının buluşlarından tarihi eser kaçakçılığına, ihtiraslı aşklardan deliliğin gizlerine süresiz bir yolculuk yapacaksınız.Karanlığın gerçek yüzünü gördüğünüzde... O ifadeyi bir daha hiç unutmayacaksınız.Sayfa Sayısı: 184Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Arion Basım Yayın 


...sil gözyaşını Kaçırma gözlerini benden suçlu, suçlu Erkekler ağlamaz insanız unutma Sustururum zamanla içimdeki acıyı Gözyaşların içimi eritiyor Erkekler ağlamaz sevgilim sil gözyaşını.