Düş ve Gerçek

Etiketler » direk film indir, divx film indir, Düs ve Gerçek 2013, Düs ve Gerçek 2013 film indir tek part indir, Düs ve Gerçek turbobit, Düs ve Gerçek türkçe dublaj, Düs ve Gerçek Türkçe Dublaj film.

Responsive image
YAZAR
Meryem Başhan
DOSYA BOYUTU
2,37 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786054160532

Düş ve Gerçek harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Meryem Başhan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Meryem Başhan'den Düş ve Gerçek kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Zamanla her şeyi daha iyi görür, anlarsın. Zamanın aynası daima doğruyu gösterir. O sabah güneş her zamankinden farklı doğuyordu. Doğan güneş, ne içindeki karanlığı aydınlatmaya ne de hayal kırıklıklarını gidermeye yetiyordu. Çekildiği köşede daha çok ezilip büzülüp kaybolmak istiyordu. Güneş yükseldikçe o alçalıyor, yok oluyordu.Kaybolup gittiği köşesinde kapıdan gelen sesle irkildi. Gözlerini kapıya dikti. Dehşete kapıldı, gözleri büyüdü korkudan. Yığıldığı köşeden ayağa kalktı. Ne yapacaktı şimdi? Ortada yatan ölü adamı ne yapacaktı? Saklamalıydı ama nasıl saklayacaktı? Yaşlı ve hasta bedeni yorgun düştü. Emine, derin bir uykuya daldı. Zehra başında Kuran-ı Kerim okuyordu. Son yolculuğuna inandığı gibi uğurlamak istiyordu yakınları. Elif manevi annesinin yerine manevi babasının ve kardeşinin mezarını ziyaret edip dua ediyordu.Koca bir ömrü ayrılık acısı ve yokluk içinde geçirmişti Emine. Sabır ve iffet örneğiydi.Kendine ait olmasa da her şeyini vererek büyüttüğü Elif'i ölüm döşeğinde bile düşünmüştü.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 128Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Efil Yayınevi Yayınları 


Düş ve Gerçek. Vizyondakiler. Emre Karakuş 02 Mayıs 2014. Yorumlar. Arnaud Desplechin Benicio Del Toro Düş ve Gerçek Gina McKee Larry Pine Mathieu Amalric.